Najmodniejsze fryzury na rok 2020

Na nowy 2020 rok styliści przygotowali nowe propozycje uczesań i upięć. Jak zawsze są niezwykle modne i szykowne. Bob, dłuższy lob, a może delikatne fale. Wybierz swoją ulubioną fryzurę i ciesz się nowym wyglądem.

BARDZO DŁUGIE WŁOSY

Włosy w rozmiarze XXL od zawsze były uważane za seksowne i kobiece. Właśnie taki wizerunek lansują gwiazdy, a kobiety chętnie go „pożyczają”. Jeżeli twoje włosy sięgają do pasa, to wspaniale! Ale co mają zrobić dziewczyny z krótkimi lub średnimi czuprynami? Styliści fryzur polecają doczepianie kosmyki. Decydując się na taką fryzurę, musisz być świadoma dodatkowej pielęgnacji. O tzw. doczepki trzeba dbać tak samo, jak o własne pasemka. Dokładnie je rozczesuj oraz stosuj kosmetyki pielęgnacyjne i upiększające.

DŁUŻSZY BOB

Bob sięgający brody to doskonałe rozwiązanie dla dziewczyn o prostych, gęstych lub delikatnych włosach. Jeśli chcesz nosić właśnie taką fryzurę, musisz wiedzieć, że nie wymaga ona żadnego cieniowania. Wszystkie pasemka powinny być jednakowej długości. Co więcej, nie musisz nosić idealnie prostych włosów. Możesz je pofalować lub kręcić. Nie zapomnij o odpowiedniej pielęgnacji. Stosuj pianki utrwalające, nabłyszczające olejki i produkty kondycjonujące.

LOB O LINII A

Lob to inaczej długo bob. Nie musisz ścinać włosów; wystarczy, że nieco je wycieniujesz. Lob o linii A jest wycieniowaną fryzurą, sięgającą ramion. Fryzjer podcina włosy tak, aby okalały i podkreślały kształt twarzy. Bardzo ważne jest, aby ta odmiana boba miała objętość, a pasemka były grubsze. Aby je unieść u nasady, wykorzystaj suchy szampon i lakiery. Świetnie sprawdzą się także gumy stylizacyjne i olejki zwiększające grubość uczesania.

PIXIE

Pixie to bardzo krótka fryzura. Najładniej będą wyglądać w niej dziewczyny o prostych i gęstych włosach i o delikatnych rysach twarzy. To uczesanie zyskuje swój niepowtarzalny charakter dzięki profesjonalnemu cięciu i ułożeniu. Włosy powinny być pełne objętości, z krótką grzywką i niewielkimi bakami przy uszach. Codzienna stylizacja jest naprawdę prosta i szybka. A naturalny, lekko potargany wygląd będzie idealny.