Jak aplikować róż do policzków Zoeva Spectrum Blush Palette?

Róż do policzków to tak ważny kosmetyk, że powinna go mieć każda kobieta. Dlaczego? Ponieważ jest dopełnieniem każdego makijażu twarzy, potrafi zmienić wygląd i sprawić, że cera będzie świeża i promienna. Czy takie same właściwości posiada róż do policzków Zoeva, Spectrum Blush Palette?

Marka Zoeva znana jest ze świetnych pędzli do makijażu. Potrafi również tworzyć całkiem niezłe cienie do powiek i róże do policzków. Stąd paletki róży mogą spodobać się wszystkim miłośniczkom naturalnego i ładnego makijażu. Zoeva właśnie wypuściła na rynek palety w trzech odcieniach: Coral Spectrum Blush Palette, Nude Spectrum Blush Palette oraz Pink Spectrum Blush Palette. Odcienie produktu zostały dopasowane tak, że z pewnością kobiety o różnych karnacjach i z różnych zakątków świata znajdą coś dla siebie. W każdej palecie znajdują się cztery odcienie – można nakładać je osobno lub blendować i taką mieszankę kolorów aplikować na skórę.

Niestety w palecie brakuje lusterka i aplikatora.

Kosmetyk od Zoeva posiada aksamitną konsystencję, nie pyli podczas aplikacji i daje delikatny efekt zaróżowionych policzków. Jak aplikuje się róż do policzków? Szerokim i płasko ściętym pędzlem nabiera się niewielką ilość kolorowego pyłku, a następnie nanosi na kości policzkowe i delikatnie blenduje. Niektórzy wizażyści twierdzą, że podczas nakładania różu do policzków należy uśmiechnąć się, by kości policzkowe były lepiej widoczne. Inni uważają, że sposób aplikacji powinien być dopasowany do kształtu twarzy. Jednak wszyscy są zgodni co do jednego ze sposobów wykorzystania różu do powiek Zoeva. Otóż kosmetykiem tym można zastąpić cienie do powiek. Uzyskamy wtedy delikatny i romantyczny makijaż oczu.

Róż do policzków Zoeva daje matowe i satynowe wykończenie makijażu. Jest bezpieczny dla wrażliwej i przesuszonej skóry. Nie zawiera parabenów, olejów mineralnych i substancji zapachowych. W jego składzie znajdziemy natomiast witaminę E, która odpowiedzialna jest na młody wygląd skóry.