Ledowa maseczka przeciwtrądzikowa Neutrogena Light Therapy Acne Mask.

Neutrogena prezentuje nam ledową maseczkę przeciwtrądzikową. Najlepsze jest to, że kurację leczniczą i upiększającą z zastosowaniem tego gadżetu możesz zrobić w domu. Zobacz, jak działa maska Light Therapy Acne Mask i jakie efekty osiągniesz, stosując ją regularnie?

Czy wiesz, że światło ledowe wykorzystywane jest przez dermatologów do leczenia różnych schorzeń skóry? W dermatologii wykorzystuje się światło czerwone, niebieskie i fioletowe. Pierwsze z nich poprawia odbudowę  komórek skóry, usprawnia krążenie krwi, uelastycznia i ujednolica koloryt cery. Poza tym, spłyca zmarszczki, rozjaśnia przebarwienia starcze i opóźnia procesy starzenia. Światło niebieskie przyspiesza gojenie się ranek, pomaga w walce z trądzikiem i działa antybakteryjnie. Natomiast fioletowe światło stosowane jest podczas leczenia blizn potrądzikowych.

Jak używać maseczki ledowej Light Therapy Acne Mask od Neutrogeny?

Zrób dokładny demakijaż i umyj twarz. Jeżeli używasz kosmetyków z alkoholem lub kwasami, odczekaj chwilę aż te składniki odparują ze skóry. Następnie załóż ledową maseczkę, ustaw czas kuracji i… odpoczywaj. Gadżet możesz stosować każdego dnia – wtedy na pewno osiągniesz rewelacyjne efekty. Przebarwienia znikną, trądzik zmniejszy się, a podrażnienia skóry ustąpią. Cera będzie ładniejsza i zdrowsza, a ty piękniejsza i zadowolona ze swojego wyglądu.

Jakie są inne wskazania do terapii LED? Jeżeli masz rozległe blizny po zabiegach chirurgicznych lub znamiona, kuracja tym kolorowym światłem może ci pomóc. Rozstępy i cellulit również znikną, podobnie jak trądzik pospolity i różowaty. Czy wiesz, że ledowe maseczki hamują wypadanie włosów i leczą sezonową depresję? Świetnie poradzą sobie także ze zmarszczkami, wągrami, sińcami pod oczami i wiotką skórą. Niestety nie wszyscy mogą skorzystać z kuracji tym leczniczym światłem. Przeciwwskazaniami do zabiegu są: padaczka, ciąża, nowotwory i przyjmowanie leków fotouczulających.