Kosmetyczna technologia: Hi – Tech Eyeliner od Pierre Rene.

Czy wiesz, że wystarczy sam eyeliner, żeby stworzyć piękny makijaż oczu? Oczywiście trzeba umieć posługiwać się takim kosmetykiem. Dlatego producenci prześcigają się w pomysłach i wymyślają coraz to nowsze i łatwiejsze w obsłudze eyelinery. Jednym z nich jest Hi – Tech Eyeliner marki Pierre Rene.

Co takiego niezwykłego jest w eyelinerze Pierre Rene, Hi – Tech Eyeliner?

Kosmetyk zwraca uwagę niebanalnym wyglądem. Opakowanie dostoswane jest do kształtu kobiecej dłoni; przypomina pistolet lub koci pazur. Pisak ukryty jest pod skuwką, dzięki czemu nie wysycha. Ze względu na łatwość obsługi polecany jest również osobom, które dopiero co zaczęły malować się. W białym opakowaniu mieszczą się 4 ml czarnego wodoodpornego płynu. Eyeliner Hi – Tech utrzymuje się na powiekach cały dzień, nie ściera się i nie blaknie. W 100% nadaje się do malowania kresek w każdym kształcie i o różnych długościach. Kosmetyk daje doskonałe krycie i intensywny kolor. Dopełni każdy, nawet delikatny makijaż oczu. Szkoda, że dostępny jest tylko w czarnym kolorze.

A jak należy posługiwać się Hi – Tech Eyeliner marki Pierre Rene? Aby kosmetyk dłużej się utrzymał, na powieki nałóż bazę pod makijaż lub podkład i puder matujący. Następnie delikatnie naciągnij powiekę i wzdłuż linii rzęs narysuj kilka kropek. Następnie połącz je – twoja kreska jest już gotowa. Teraz możesz pogrubić ją nieco, wyostrzyć końcówkę lub dorysować podobną w wewnętrznych kącikach oczu.

Warto wiedzieć także, że w sezonie wiosna – lato 2016 modne będą nie tylko kreski na powiekach malowane za pomocą eyelinera. Trendi będą także kropki, kleksy i inne wzorki; i to nie tylko malowane na powiekach. Eyelinerem można pomalować także górną powiekę lub łuk brwiowy. Świetnie sprawdzą się także błyszczące i brokatowe kreski. Jeżeli chcesz wzmocnić efekt świecącego się makijażu, na czarny eyeliner Hi – Tech Eyeliner od Pierre Rene nałóż kosmetyk z połyskującymi drobinkami, robiąc drugą kreskę lub malując całą ruchomą powiekę.