OPI New Orleans Collection – wielobarwne lakiery na wiosnę 202-

Nadchodząca wiosna zapowiada się w kolekcjach projektantów i popularnych marek niezwykle kolorowo. Nie brakuje zapowiedzi kosmetyków w pastelowych wersjach oraz w intensywnym wydaniu nasyconych, żywych, słonecznych kolorów. Co na wiosnę 2020 przyszykowała marka OPI Nails? Jakie lakiery do paznokci będą królowały nadchodzącej wiosny w kolekcji New Orleans?

OPI to światowej sławy marka zajmująca się produkcją i sprzedażą lakierów do paznokci.

W swojej bogatej ofercie ma niemal 300 kolorów produktów do paznokci, które nie tylko pięknie połyskują, ale są również wyjątkowo odporne na ścieranie. Lakiery OPI to ulubieńcy największych gwiazd showbiznesu. Inspirują stylistów i projektantów, bo w małych butelkach kryje się obietnica ponadczasowego stylu i doskonałości. Czy taka też będzie New Orleans Collection?

Najnowsza kolekcja lakierów do paznokci OPI Nails na nadchodzącą wiosnę to dwanaście nowych kolorów inspirowanych charakterem Nowego Orleanu. Miasto – energiczne, przyjazne, pełne uroku, brzmiące fantastycznym jazzem i pachnące wyśmienitą kawą – stało się inspiracją do stworzenia kolekcji lakierów o takim charakterze. Dwanaście najnowszych barw z kolekcji New Orleans Collection ma być hołdem dla niezwykłego ducha jednego z wielu miast stanu Luizjana. Czy da się poczuć jazzowy klimat w kolorze?

OPI New Orleans Collection to seria dwunastu nowych lakierów marki, które mają być dostępne w dwóch wersjach już tej wiosny. Lakiery będą w sprzedaży w klasycznej wersji oraz w systemie GelColor by OPI. Jakie kolory znajdziemy w kolekcji?

1. Let Me Bayou a Drink – delikatny pudrowy róż
2. Humidi-Tea – jasny brąz w odcieniu kawy z mlekiem
3. Suzi Nails New Orleans – nasycony, klasyczny róż
4. I Manicure for Beads – intensywny fiolet
5. Spare Me a French Quarter? – fiolet w śliwkowym odcieniu
6. She’s a Bad Muffuletta! – wyraziście malinowy róż
7. Got Myself into a Jam-balaya – ciemny pudrowy róż
8. Crawfishin’ for a Compliment – beż w odcieniach różu
9. Take a Right On Bourbon – klasyczna szarość
10. I’m Sooo Swamped – intensywna, nasycona zieleń
11. Rich Girls & Po-Boys – głęboki odcień błękitu
12. Show Us Your Tips! – niebieski w odcieniach fioletu