Pędzlem i brzytwą: kosmetyki do golenia dla mężczyzn I Coloniali.

Podobno elegancki mężczyzna do golenia używa pędzla i brzytwy. Z takiego samego założenia wyszła marka I Coloniali, która do tego zestawu dorzuciła kosmetyki do golenia. Sprawdź, czy twój facet je polubi.

W zestawie kosmetyków do golenia znalazły się: balsam i krem po goleniu oraz kremy do golenia (w tym krem do twarzy łagodzący podrażnienia). Balsam po goleniu zamknięty jest w 100 ml butelce. Nie zwiera alkoholu, dlatego idealnie nadaje się do łagodzenia podrażnień, nawilżania i odświeżania skóry. W jego skład wchodzi natomiast witamina E, która dba o młody wygląd twarzy. Marka I Coloniali przygotowała także kilka kremów do golenia. Jeden z nich, znajdujący się w aluminiowej tubce o pojemności 100 ml, zawiera kojące olejki i odświeżające składniki. Kosmetyk nakłada się za pomocą pędzla, dokładnie pokrywając te miejsca twarzy, na których znajduje się zarost. Powstała piana ułatwia operowanie maszynką lub brzytwą. W podobny sposób działają pozostałe kremy do golenia; jeden z nich zamknięty jest w 100 ml saszetce, a drugi w 100 ml terakotowym naczyniu. Ostatni z kosmetyków marki I Coloniali, krem do twarzy, mieści się w 100 ml słoiczku. Może być stosowny zarówno przed, jak i po goleniu.

Kosmetyk nawilża, ułatwia usuwanie zarostu, regeneruje i łagodzi podrażnienia.

Produkty marki I Coloniali zawierają dwa bardzo ważne dla skóry składniki. Są to rabarbar i olejek z mango. Rabarbar jest źródłem witamin A, C, E i antyoksydantów. Posiada właściwości przeciwzapalne i łagodzące podrażnienia. Natomiast olejek z mango nawilża, przeciwdziała powstawaniu zmarszczek, odbudowuje naskórek i ujędrnia skórę.

Serię produktów do golenia marki I Coloniali rozpoznamy po popielatych opakowaniach z brązowo – turkusową etykietką. Spośród tej grupy wyróżnia się jedynie krem do golenia zamknięty w terakotowym naczyniu. W środku znajduje się twarda masa, która w połączeniu z wodą pieni się. Taka konsystencja ułatwia nakładanie kosmetyku na pędzel, a potem na twarz. Golenie staje się przyjemne i proste.