Tangle Teezer – trzy nowe, wiosenne odsłony kultowej szczotki

Tangle Teezer to brytyjski klasyk, który gości już w kosmetyczkach niemal wszystkich Polek. To poręczna i efektowna szczotka, który ułatwia rozczesywanie i pobudza cebulki włosów za sprawą oryginalnego, przemyślanego kształtu i budowy. Zaprojektowana przez brytyjskiego fryzjera szczotka doczekała się niedawno trzech kolejnych edycji – Tangle Teezera wodoodpornego, z rączką lub dla dzieci.

Projektując pierwszą szczotkę Tangle Teezer, Shaun Pulfrey nie przypuszczał zapewne, że stanie się ona światowym hitem. Jakie są zalety Tangle Teezera? Kultowa szczotka zapobiega splątywaniu i elektryzowaniu się włosów, idealnie rozczesuje, a dzięki przemyślanej budowie zapobiega łamaniu się, uszkadzaniu, wyrywaniu i rozdwajaniu włosów. Dodatkowo dodaje blasku i aksamitności pobudzając skórę głowy delikatnym masażem igiełkami. Na plus Tangle Teezera świadczy również łatwość mycia szczotki i jej ergonomiczny kształt.

Z początkiem wiosennego sezonu nadchodzą nowości od kultowej marki Tangle Teezer. Przedstawiamy trzy wersje Tangle Teezera, które zachowują właściwości tradycyjnej szczotki tej marki, ale są dopasowane do określonych potrzeb użytkowników.

TANGLE TEEZER Z RĄCZKĄ

Tangle Teezer z wygodną rączką to ukłon w stronę osób, które chcą skorzystać z zalet kultowej szczotki, ale wolą tradycyjny uchwyt i nie mogą przyzwyczaić się do nieco odmiennego kształtu Tangle Teezera. Rączka ma ułatwiać czesanie włosów ze skłonnością do plątania, a także umożliwiać stylizowanie za pomocą suszarki i Tangle Teezera.

TANGLE TEEZER AQUA SPLASH

Tangle Teezer w nowej odsłonie Aqua Splash to umożliwienie korzystania ze szczotki nawet pod prysznicem, nad morzem, na basenie albo w SPA. Tangle Teezer Aqua Splash to całkowicie wodoodporna szczotka o ergonomicznym kształcie dopasowanym do kształtu głowy.

TANGLE TEEZER DLA DZIECI

Mamy wiedzą, jakim problemem jest czesanie dzieci. Tangle Teezer Magic Flowerpot to szczotka zaprojektowana specjalnie dla dzieci tak, aby czesanie było łatwe i przyjemne dla dziecka. Szczotka w kształcie kwiatka jest mała, poręczna i umieszczona na specjalnym stojaku, który może być jednocześnie schowkiem np. na spinki do włosów.