Czy mikroalgi pomogą? Krem pod oczy Age Fitness Eye Advanced od Biotherm Homme.

Przeciwzmarszczkowy krem pod oczy Age Fitness Eye Advanced marki Biotherm Homme przeznaczony jest do pielęgnacji dojrzałej skóry okolic oczu z widocznymi oznakami starzenia się, cieniami i workami pod oczami. Kosmetyk zawiera ekstrakt z zielonej i niebieskiej mikroalgi, dzięki czemu kompleksowo dba o skórę. Mikroalgi są glonami żyjącymi w bardzo czystych wodach. W kulturze azjatyckiej stosuje się je jako uzupełnienie diety i roślinę leczniczą. Mikroalgi zawierają nienasycone kwasy tłuszczowe oraz wiele związków chemicznych. Są źródłem białka, które jest najlepiej przyswajalne przez ludzki organizm.

Ponadto są bogate w witaminy C, E i te z grupy B.

Zawartość ekstraktu z mikroalgi sprawia, że przeciwzmarszczkowy krem pod oczy Age Fitness Eye Advanced marki Biotherm Homme ma pozytywny wpływ na skórę. Produkt posiada działanie nawilżające i ujędrniające. Wygładza zmarszczki, redukuje cienie pod oczami, niweluje opuchnięcia i rozświetla skórę pod oczami. Dodatkowo kosmetyk redukuje oznaki zmęczenia, pomaga także w walce z przesuszoną skórą okolic oczu. Jak należy używać kremu Age Fitness Eye Advanced od Biotherm Homme? Kosmetyk stosuje się rano i/lub wieczorem lub tak często, jak jest to konieczne. Przed aplikacją należy dokładnie oczyścić skórę i usunąć makijaż. Niewielką ilość kosmetyku nakłada się tuż pod dolnymi powiekami i wklepuje opuszkami palców. Taki mini masaż pomaga przedostać się składnikom aktywnym w głąb skóry, poprawia krążenie krwi w komórkach naskórka, uelastycznia i ujędrnia skórę.

Oczywiście sam krem nie wystarczy, aby mieć piękną skórę wokół oczu. Bardzo ważne jest także to, jak dbamy o siebie. Jeżeli chcemy pozbyć się cieni pod oczami, poszarzałej i zmęczonej skóry, powinnyśmy zmienić niektóre przyzwyczajenia. Do diety trzeba włączyć więcej warzyw i owoców, które są źródłem witamin i minerałów. Spożywanie dużych ilości wody również jest istotne dla prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu. Ponadto konieczne jest odstawienie wszelkich używek, unikanie sytuacji stresowych oraz ochrona skóry przed zanieczyszczeniami pochodzącymi ze środowiska zewnętrznego.