Zaawansowane nawilżenie cery trądzikowej – Iwostin Purritin Rehydrin

Kuracja trądzikowa potrafi być męcząca. Z jednej strony stopniowo leczymy trądzik, a z drugiej nasza skóra jest mocno przesuszona. Na nadmierną suchość skóry twarzy oraz ust narzeka niemal sto procent osób, które zmagają się z trądzikiem przy pomocy preparatów takich, jak np. izotretynoina. O prawidłowe nawilżenie skóry w trakcie takiej kuracji dba Iwostin, który oferuje krem przywracający nawilżenie Purritin Rehydrin.

Zaawansowane nawilżenie w trakcie kuracji trądzikowej

Receptą na skutki uboczne, które pojawiają się w trakcie leczenia trądziku, jest Iwostin Purritin Rehydrin, czyli preparat o działaniu mocno nawilżającym problematyczną cerę. Krem Purritin Rehydrin marki Iwostin działa kompleksowo na wielu płaszczyznach:

przywraca równowagę fizjologiczną skórze twarzy,
zapewnia długotrwałe, prawidłowe nawilżenie,
łagodzi podrażnienia i przynosi ukojenie cerze,
wzmacnia warstwę rogową naskórka,
regeneruje płaszcz hydrolipidowy skóry,
uelastycznia skórę zapewniając jej zdrowie.

Krem przywracający nawilżenie Iwostin to preparat przeznaczony głównie dla osób, które potrzebują wzmocnienia pielęgnacji skóry w trakcie (ale również po zakończeniu) intensywnych kuracji przeciwtrądzikowych lub innych kuracji dermatologicznych, które mogą skutkować wysuszaniem i podrażnianiem skóry.

Skoncentrowana moc składników aktywnych

Iwostin Purritin Rehydrin opiera się na działaniu czterech składników aktywnych, które pielęgnują skórę podczas kuracji przeciwtrądzikowych, a jednocześnie nie przetłuszczają skóry i nie zatykają porów.

Hialuronian sodu – naturalna substancja, która wiąże wodę w skórze i zabezpiecza przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych; wzbogacona o Hydromanil® (środek nawilżający naturalnego pochodzenia) tworzy na skórze film ochronny i eliminuje problem utraty wody.

Ceramidy roślinne – naturalne składniki, które odbudowują strukturę lipidową w naskórku oraz wykazują działanie ujędrniające.

Alantoina – substancja regenerująca skórę, która zapewnia wielowymiarowe działanie: wygładza, zmiękcza i łagodzi podrażnienia skóry.

Skwalan roślinny – składnik, który umożliwia szybsze wchłanianie się w skórę składników aktywnych z innych preparatów; uelastycznia naskórek i zapobiega utracie wody.