Eye Opening Mascara od Bobbi Brown w nowej odsłonie

Początek roku to premiera nowej maskary marki Bobbi Brown. Eye Opening Mascara to tusz do rzęs, który ma zachwycać intensywnym kolorem, wyrazistym podkreśleniem rzęs od nasady po końce i niesamowitą trwałością makijażu oka. Czy czarna maskara od Bobbi Brown porwie serca kobiet?

Wyrazista czerń na oku

Eye Opening Mascara to kosmetyk, który gwarantuje intensywne podkreślenie rzęs. Producent podkreśla, że każda rzęsa z osobna zostaje uwydatniona, dzięki bogatej formule w kolorze węglowej czerni. Piękny i uwodzicielski wzrok to zasługa produktów, o tak zaawansowanej formule, jak maskara od Bobbi Brown. Innowacyjna szczoteczka i czarna jak atrament formuła pogrubiająca to sekret najnowszej Eye Opening Mascara.

Intensywne podkreślenie

Smolista czerń bez grudek za jednym pociągnięciem aplikatora? Taką łatwość aplikacji oferuje Eye Opening Mascara. Formuła tuszu do rzęs, która wzbogacona została o unikalne pudry, glinkę kaolinową, wosk Carnauba oraz woski mineralne, to innowacja tego produktu. Pudry dodają objętości rzęsom, woski nadają kremowej konsystencji maskarze, a unikalne połączenie składników wydłuża i pogrubia rzęsy bez efektu „pajęczych nóżek”.

Udoskonalony aplikator

Najnowsza maskara od Bobbi Brown to idealny kosmetyk dla wszystkich kobiet, które oczekują niesamowitych efektów. Dzięki rewolucyjnej szczoteczce, bardzo dużej i gęstej, Eye Opening Mascara idealnie rozczesuje włoski pozostawiając na nich węglowy kolor. Opracowana z myślą o problematycznych rzęsach szczoteczka sprawia, że rzęsy są podniesione i podkręcone bez użycia zalotki w kilka sekund.

Długotrwałe działanie

Eye Opening Mascara to przede wszystkim niezwykle trwały produkt. Bobbi Brown wzbogacił swoją najnowszą formułę tuszu do rzęs o mieszankę wyselekcjonowanych żywic i gumy Acacia Senegal – ten zabieg pozwala utrzymać efekt podkręconych rzęs nawet do 8 godzin, a maskara nie rozmazuje się. Co ciekawe, Eye Opening Mascara wcale nie jest wodoodporna – można ją zmyć ciepłą wodą.

Klasyczny makijaż oka

Bobbi Brown wychodzi naprzeciw potrzebom kobiet, które chcą udoskonalać swoje umiejętności makijażystek. Wprowadzając do sprzedaży Eye Opening Mascara, Bobbi Brown Cosmetics prezentuje każdej kobiecie kupującej maskarę lekcje makijażu „Klasyczny makijaż oka”.