Farbowanie włosów Nutellą i mlekiem – hit koloryzacji!

Jaki jest najlepszy sposób na poprawę humoru? Dla wielu kobiet z pewnością jest to nowa fryzura. Odmieniając nieco swój wygląd, czujemy się lepiej i pewniej siebie. Duże znaczenie ma kolor. Co zrobić, kiedy chciałybyśmy delikatnie zmienić odcień swoich włosów, ale nie jesteśmy zdecydowane na trwałą koloryzację?

Sposobów farbowania włosów jest wiele. Oprócz dość inwazyjnych produktów do koloryzacji, jest wiele alternatywnych rozwiązań. Nie musimy decydować się na trwałe farbowanie, które może być dla włosów sporym obciążeniem. Istnieją naturalne farby, takie jak np. henna. Możemy zainwestować w delikatną szamponetkę albo… sięgnąć po Nutellę i mleko skondensowane!

Innowacja w koloryzacji

Nowy wymiar farbowania włosów to przeważnie bardzo zaawansowane technologicznie rozwiązania. Nawet nie bierzemy pod uwagę, jakich substancji możemy użyć do koloryzacji włosów. Pojawiające się znienacka rozwiązania zawsze są dla nas zaskoczeniem.

Farbowanie włosów Nutellą i mlekiem również wprawia w osłupienie. Nigdy nie wzięlibyśmy pod uwagę takich składników jako potencjalnej farby do włosów. Dubajski fryzjer odpowiedział na pytanie, czy da się zafarbować włosy Nutellą? Jak najbardziej!

Farbowanie włosów Nutellą

Jak zmienić kolor włosów Nutellą i mlekiem skondensowanym? Bardzo prosto. Cała koloryzacja odbywa się tak samo, jak przy użyciu standardowej farby do włosów.

  1. Rozjaśniamy naturalny kolor włosów.
  2. Wcieramy w pasma mieszankę masła czekoladowego i mleka.
  3. Ilość mieszanki dopasowujemy do odcienia, jakiego oczekujemy.
  4. Pasma zawijamy w folię aluminiową.
  5. Spłukujemy po około godzinie.

Trzeba wiedzieć, że kolor zależy od tego, jak dużo mieszanki czekoladowo-mlecznej użyjemy. Farbowanie włosów Nutellą ma to do siebie, że zauważalne i najlepsze efekty daje u blondynek. Taką domową farbą możemy osiągnąć odcienie od karmelowego po ciepły brąz. Odcień utrzymuje się na włosach około trzech tygodni (dłużej lub krócej w zależności od typu włosa). Efekt jest bardzo podobny do tego uzyskanego szamponetką, z tym że koloryzacja włosów Nutellą i mlekiem skondensowanym w żaden sposób nie szkodzi.