Laboteq Skin jako sposób na młody i zdrowy wygląd

Niejedna kobieta marzy o pięknym, zdrowym wyglądzie i braku obaw o kondycję skóry z upływem czasu. Nic nie jest w stanie zagwarantować całkowitej pewności, że skóra będzie wiecznie w idealnym stanie, ale można zastosować takie sztuczki, które pomogą zachować witalność skórze.

Taką sztuczką są suplementy diety, a wśród nich Laboteq Skin – tabletki ujędrniające i uelastyczniające skórę.

Czy to działa?

Laboteq Skin to suplement, który ma zapewnić młody i zdrowy wygląd skóry. Produkt zawiera formułę CWR® (Continuous Wrinkles Reduction), który ma zapewniać działanie odwrotne do procesów starzenia. Przede wszystkim pobudza regenerację i aktywizację fibroblastów, uelastycznia włókna kolagenowe, uzupełnia naturalny poziom koenzymu Q10 i kwasu hialuronowego w skórze, zwiększa zdolność wiązania wody i ujędrnia skórę.

Co znajdziemy w składzie suplementu Laboteq Skin?

KWAS HIALURONOWY

Suplement diety uzupełnia skórę o kwas hialuronowy, czyli naturalny budulec włókien kolagenowych w skórze.

HYDROLIZAT BIAŁEK KOLAGENOWY

Laboteq Skin dostarcza do organizmu hydrolizatu białek kolagenowych, czyli naturalnie występującego w skórze składnika substancji międzykomórkowej.

KOENZYM Q10

Uzupełnienie organizmu o koenzym Q10 to istotna kwestia, ponieważ bierze on udział w procesie dotleniania komórek, wytwarzania w nich energii, a także chroni przed szkodliwym działaniem wolnych rodników.

BETA-KAROTEN

Beta-karoten to poprzednik witaminy A, czyli retinolu. Działa na takiej samej zasadzie – odgrywa znaczącą rolę w procesie specjalizacji komórek i wspiera zachowanie zdrowia skóry.

TIAMINA

Zawarta w suplemencie tiamina (witamina B1) to dodatkowy składnik, którego działanie to przede wszystkim utrzymanie prawidłowego metabolizmu energetycznego w komórkach.

RYBOFLAWINA / WITAMINA E

Witamina B2, czyli ryboflawina, oraz witamina E to naturalne wsparcie dla nabłonka skóry, odpowiadające za regenerację uszkodzonej skóry i zabliźnianie się ran.

WITAMINA B6

Pirydoksyna, znana powszechnie jako witamina B6, to składnik Laboteq Skin odpowiedzialny za prawidłowe funkcjonowanie organizmu i metabolizm białka.

WITAMINA B12 / KWAS FOLIOWY

Oba składniki Laboteq Skin, witamina B12 (tzw. kobalamina) oraz kwas foliowy, są odpowiedzialne za prawidłowe przebieganie procesów podziału komórek.

WITAMINA C

Dobrodziejstwo witaminy C dla skóry jest ogromne. Kwas askorbinowy m.in. wspiera prawidłową produkcję kolagenu, utrzymuje prawidłowy metabolizm energetyczny, ochrania komórki skóry przed stresem oksydacyjnym, a także wspomaga wchłanianie witaminy E.

NIACYNA / BIOTYNA

Aby skóra była zdrowia i witalna, konieczne jest utrzymanie prawidłowego stanu błony śluzowej, co wspomagają w głównej mierze niacyna i biotyna.

KWAS PANTOTENOWY

Obecny w suplemencie Laboteq Skin kwas pantotenowy odpowiada za metabolizm białek, cukrów i tłuszczów, a także uczestniczy w regeneracji tkanek, poprawia pigmentację i przyspiesza gojenie się ran.