Ładne usta przede wszystkim! Slim Lipstick Rich & Soft od Pierre Rene.

Makijaż nigdy nie będzie perfekcyjny bez pomalowanych ust. O tej zasadzie pamięta marka Pierre Rene i dlatego stworzyła niezwykłe szminki: Slim Lipstick Rich i Slim Lipstick Soft. Kolekcja składa się aż z 23 odcieni i każda z nas znajdzie wśród nich ten jeden wyjątkowy i idealny. Sprawdź, jakie są szminki Pierre Rene.

Szminki Pierre Rene, Slim Lipstick Rich, dają półmatowe wykończenie.

Są mocno napigmentowane i odporne na wodę. Zapewniają intensywny kolor, długotrwały efekt i dokładne krycie. Kosmetyk powinno nakładać się w dwóch warstwach przy użyciu pędzelka. Slim Lipstick Rich to kolory czerwone, brzoskwiniowe, brązowe i jeżynowe. Natomiast szminki Slim Lipstick Soft nawilżają i wygładzają usta. Dodatkowo chronią delikatną skórę warg przed przesuszeniem i promieniowaniem słonecznym. Posiadają kremową konsystencję i delikatny zapach. Kosmetyki z tej linii aplikuje się za pomocą cienkiego pędzelka, nakładając dwie warstwy. Slim Lipstick Soft to odcienie nude, czerwone i różowe, a każdy z nich zawiera brokat.

Szminki Slim Lipstick Rich i Slim Lipstick Soft marki Pierre Rene zamknięte są w czarnych flakonikach zamykanych przezroczystą zakrętką. Sztyft wysuwa się, kiedy przekręcimy czarną podstawę opakowania. Ścięty pod kątem sztyft ułatwia malowanie i łatwiej jest go dopasować do kształtu warg. Szminki zawierają naturalne składniki: miki, krzem, tlenki żelaza, nawilżające i zmiękczające woski oraz roślinne olejki. W ich składzie znajdziemy również parabeny, ciekłą parafinę, alkohol i substancje zapachowe.

Co zrobić, aby kolor szminek Pierre Rene dłużej się utrzymywał i był ładniejszy? Należy odpowiednio przygotować skórę ust. W tym celu sporządzić trzeba peeling cukrowy. Do jednej łyżeczki cukru dodajemy łyżeczkę płynnego miodu i całość dokładnie mieszamy. Taką miksturą złuszczamy martwy naskórek, nawilżamy i odżywiamy skórę warg. Następnie możemy nałożyć balsam ochronny, a kiedy wyschnie – szminkę od Pierre Rene. Jeżeli chcemy przedłużyć trwałość kosmetyku, do ust przykładamy chusteczkę higieniczną i nakładamy puder matujący lub transparentny. Jeszcze przed zastosowaniem Slim Lipstick Rich & Soft usta możemy pokryć podkładem lub bazą pod makijaż.