Mydła Dr Bronner’s – biodegradowalne, wegańskie i całkowicie eko

Ponad 150 lat tradycji i doświadczenia w przemyśle mydlarskim? Kultowe już magiczne mydła w płynie Dr Bronner’s to idealny kosmetyk pielęgnacyjny dla weganów, ekologów i osób żyjących w zgodzie z naturą. Całkowicie ekologiczna formuła biologicznych olejków to certyfikowany produkt o uniwersalnym zastosowaniu.

Dlaczego mydła Dr Bronner’s są tak popularne?

100% TRADYCYJNE

Receptura mydeł Dr Bronner’s została opracowana w Stanach Zjednoczonych przez niemieckiego emigranta o żydowskim pochodzeniu, Emmanuela Bronnera. Kultowe ekologiczne mydła są produkowane od niemal siedemdziesięciu lat, bo początki ich produkcji sięgają lat ’50 XX wieku. Uznawany za szaleńca Bronner przesłanie swoich produktów zapisał na etykietach, gdzie możemy przeczytać o filozofii braterstwa wszystkich ludzi. Nie ma więc wątpliwości, że Dr Bronner’s Magic Soap to wieloletnia tradycja mydlarska zamknięta w uniwersalnym produkcie.

100% EKOLOGICZNE

Popularne magiczne mydła Dr Bronner’s to całkowicie ekologiczna formuła produktu oparta na bazie naturalnych składników. Produkty pielęgnacyjne marki nie są testowane na zwierzętach, co potwierdza certyfikat Sprawiedliwego Handlu (Fair trade). Mydła w płynie Dr Bronner’s są zamknięte w stuprocentowo biodegradowalnym opakowaniu, które nadaje się do recyklingu.

100% ORGANICZNE

Kolejnym certyfikatem przyznanym mydłom marki Dr Bronner’s jest certyfikat USDA Organic. Oznacza to, że produkty musiały spełnić szereg restrykcyjnych wymagań, jakie stawia się produktom organicznym. Mydła Dr Bronner’s opierają się na naturalnych olejkach roślinnych z kontrolowanych upraw ekologicznych, a bazą produktu jest czyste mydło kastylijskie. W składzie mydeł Dr Bronner’s znajdziemy oleje z orzecha kokosowego, konopi, oliwki oraz jojoba, a także naturalne olejki eteryczne.

100% SKUTECZNE

W pełni organiczny skład tworzy unikalne mydła, które nie tylko są ekologiczne, ale także skuteczne. Dr Bronner’s Magic Soap to kosmetyk, który dobrze czyści delikatną pianą (uzyskaną bez syntetycznych środków pianotwórczych), nie podrażnia i działa odżywczo pozostawiając skórę: wygładzoną, odświeżoną i aksamitnie miękką.