Pomaluj oczy mazakiem! Eyeliner Maybelline Master Graphic.

Malowanie kresek na powiekach może sprawić nie lada wyzwanie. Zwłaszcza osobom, które nigdy wcześniej nie używały eyelinera. Na szczęście z pomocą przyszła marka Maybelline, która początkującym makijażystkom i profesjonalnym wizażystom oferuje Maybelline Master Graphic – eyeliner w pisaku.

Maybelline Master Graphic przypomina flamaster: ma ściętą pod kątem końcówkę, daje wyrazisty kolor, posiada skuwkę, która zabezpiecza przed wysychaniem. Jednym pociągnięciem eyelinera Maybelline stworzymy kreskę w dowolnym kształcie. Ustawiając w odpowiedni sposób końcówkę, narysujemy cienką lub grubą linię, prostą lub tzw. kocie oko.

Jeżeli masz choć trochę zdolności plastycznych, to korzystanie z eyelinera nie powinno sprawić ci kłopotów.

Eyeliner Maybelline Master Graphic ma głęboki czarny kolor i bardzo szybko zasycha. Należy jednak uważać, aby pisak nie odbijał się na powiekach. Dlatego przed namalowaniem kreski trzeba nałożyć cienie do powiek lub bazę pod makijaż. Eyeliner Maybelline Master Graphic długo utrzymuje się na skórze, nie ściera się, a kolor nie blaknie. Doskonale uzupełnia makijaż w stylu smoky eyes lub nude.

Jak należy posługiwać się eyelinerem Maybelline Master Graphic? Jeżeli nałożyłaś już bazę pod makijaż i cienie do powiek, możesz malować kreskę. Oprzyj łokieć o blat stołu lub toaletki, a dłoń o policzek. Narysuj kreskę wzdłuż linii rzęs jednym pociągnięciem ręki. Jeśli robisz makijaż pierwszy raz, postaw kilka kropek w miejscu, w którym przebiegać będzie kreska, a potem połącz je. Aby namalować tzw. jaskółkę, czyli linię, która jest skierowana do góry i optycznie powiększa oczy, przy zewnętrznym kąciku przyklej taśmę klejącą lub przystaw łyżeczkę. Taki trik w znacznym stopniu ułatwi ci wykonanie makijażu. Nie masz pomysłu na kreskę? W tym roku popularne są grube linie zakończone kropką. Na każdym oku ładnie będzie wyglądała klasyczna cienka kreska, lekko uniesiona do góry. Wybór należy do ciebie!