REGENERUM – regeneracyjne serum do rzęs z podwójnym aplikatorem

Kobiety marzą o pięknym i wyrazistym spojrzeniu, dlatego tak często sięgają po produkty, które mają uwydatnić rzęsy. Piękną oprawę oczu można uzyskać także naturalnym spojrzeniem, jeśli tylko rzęsy będą dobrze odżywione i zadbane. Pielęgnacja rzęs nie powinna ograniczać się tylko do prawidłowego demakijażu, który jest bardzo ważny.

Dla wzmocnienia włosków warto zastosować regeneracyjne serum do rzęs np. marki REGENERUM.

O produkcie:

Serum do rzęs REGENERUM to produkt opracowany z myślą o cienkich, łamliwych i delikatnych rzęsach. Kuracja regeneracyjna za pomocą serum do rzęs to sposób na wypielęgnowane, zdrowe, mocniejsze i bardziej wyraziste rzęsy w kilka tygodni. Zaskakująco intensywna regeneracja z REGENERUM to efekt, który potwierdza aż 96% kobiet korzystających z produktu.

Skład serum:

Rezultaty, jakie oferuje regeneracyjne serum do rzęs REGENERUM, to efekt opracowania formuły opierającej się na naturalnych składnikach, które zapewniają dogłębne odżywienie rzęs. W serum do rzęs REGENERUM znajduje się zatem sześć składników aktywnych.

Ekstrakt ze świetlika – wzbogacenie składu serum o wyciąg z ziela świetlika zapewnia właściwości łagodzące i kojące delikatną skórę powiek oraz przeciwdziała podrażnieniom okolic oczu.

Żel z aloesu i witamina E – działanie wzmacniające, uelastyczniające i zapewniające odpowiedni poziom nawilżenia to zasługa żelowego ekstraktu z aloesu oraz witaminy młodości.

Matrykiny i d-panthenol – efektami uzupełnienia składu serum o peptydy oraz prowitaminę B5 jest stymulacja namnażania się komórek naskórka w okolicy cebulek rzęs, które zyskują mocne zakotwiczenie (rzęsy nie wypadają) i zaczynają efektywniej pracować (rzęsy wydłużają się i wzmacniają).

Lipooligopeptydy – stymulowanie cebulek rzęs do produkcji keratyny, czyli budulca włosów, to zasługa wnikającym w głąb skóry lipooligopeptydów, które powodują zagęszczenie i pogrubienie rzęs.

Działanie:

Regeneracyjne serum do rzęs REGENERUM to podwójna formuła, która zapewnia regenerację rzęs działając nie tylko na same cebulki, ale również na całą długość rzęsy. REGENERUM zapewniło podwójny aplikator i dwie formuły produktu, co ma kompleksowo działać na rzęsy.

Serum z eyelinerem – zawiera odżywcze lipooligopeptydy oraz łagodzący ekstrakt ze świetlika, a więc aplikowane na linię rzęs stymuluje cebulki do efektywniejsze pracy, zagęszcza i pogrubia włoski.

Serum ze szczoteczką – ma w swoim składzie wzmacniające peptydy i prowitaminę B5 oraz nawilżający żel z aloesu i witaminy, które zapewniają elastyczność i wydłużenie rzęs eliminując problem wypadania.