Żegnajcie zmarszczki i cienie pod oczami! Serum Dark Circles Away od Dr. Brandt.

Cienie pod oczami i zmarszczki są zmorą wielu kobiet. Na skórze pojawiają się bardzo wcześnie, bo już około 30 roku życia. Możemy wtedy śmiało stwierdzić, że cera staje się bardziej odwodniona i narażona na działanie szkodliwych czynników. Oczywiście nie są to jedyne przyczyny powstawania zmarszczek i cieni pod oczami. Do innych należą między innymi niewłaściwa pielęgnacja lub jej brak oraz mycie skóry zbyt agresywnymi produktami. Sytuacje stresowe, niewłaściwa dieta, praca przed komputerem i brak snu również przyczyniają się do pogorszenia kondycji cery. Dostarczanie organizmowi witamin i minerałów wraz z pokarmem lub suplementami diety nie zawsze przynosi pożądane efekty. O skórę należy zadbać także od wewnątrz.

I tu pomoże nam serum przeciwzmarszczkowe Dr. Brandt Dark Circles Away.

Serum Dark Circles Away od Dr. Brandt wyposażone jest w metalową kulkę, która masuje i chłodzi skórę pod oczami. W efekcie komórki skóry szybciej regenerują się, naczynia krwionośne obkurczają się, przepływ krwi jest lepszy. Ponadto produkt nawilża skórę okolic oczu, rozjaśnia zasinienia, redukuje cienie pod oczami, wygładza zmarszczki. Dodatkowo ujędrnia skórę, przywraca prawidłowe napięcie włókien kolagenowych i poprawia produkcję kolagenu.

Jak powinno używać się serum przeciwzmarszczkowego Dark Circles Away marki Dr. Brandt? Najpierw należy dokładnie usunąć makijaż , oczyścić i stonizować skórę. Następnie rozprowadza się serum i wklepuje opuszkami palców. Aplikację przeprowadza się rano i wieczorem. Po zakończonym zabiegu chłodzącą kulkę trzeba dokładnie umyć, by uniemożliwić namnażanie się bakterii i pleśni. Serum Dark Circles Away należy trzymać z dala od dzieci. Jeżeli kosmetyk przedostanie się do oczu, przemyć je trzeba ciepłą wodą, a w razie wystąpienia podrażnień – skonsultować się z lekarzem.

Serum marki Dr. Brandt, Dark Circles Away, zawiera wiele cennych składników. Są to między innymi kwas hialuronowy i wyciąg z ziół. Oprócz tego w kosmetyku znajdziemy: glicerynę, ekstrakt z nasion soi, wyciąg z kwiatów lilii białej, ekstrakt z nasion słonecznika.