Róż do policzków od Gwen Stefani i Urban Decay.

Kiedy tworzeniem kosmetyków zajmuje się projektant mody lub gwiazda filmowa, zawsze możemy liczyć na coś niebanalnego i ciekawego. Tak było i tym razem. Sławna piosenkarka Gwen Stefani i marka Urban Decay wymyślili kolekcję kolorowych produktów przeznaczoną do makijażu, UD Gwen Stefani. Znajdziemy w niej między innymi róże do policzków, Gwen Stefani Blush Palette.

Róże do policzków od Gwen Stefani zamknięte są w prostokątnej palecie wyposażonej w duże lusterko.

Z pewnością będzie to ułatwienie dla osób, które makijaż muszą poprawić poza domem. W środku znajdziemy aż sześć kolorowych kosmetyków przeznaczonych do konturowania twarzy. Są to następujące kolory: Cherry (jasny satynowy róż), Easy (ciemny róż ze złotymi pigmentami), Angel (odcień w kolorze skóry z delikatnym połyskiem), Lo – Fi (ciepły matowy brąz), Hush (jasny róż ze złotymi pigmentami) i OC (róż wpadający z brzoskwiniowy odcień).

Kosmetyki z palety Gwen Stefani Blush Palette marki Urban Decay na twarzy utrzymują się do ośmiu godzin, nie tworzą smug i pasują do każdego typu karnacji. Róże do policzków posiadają kremową konsystencję, która ułatwia aplikację oraz zapewnia naturalny efekt. Należy nakładać je przy pomocy szerokiego i ściętego pod kątem pędzla z miękkim włosiem. Wystarczy niewielka ilość produktu, aby stworzyć ładny makijaż i wykonturować twarz. Róż do policzków nakłada się bezpośrednio na kości policzkowe lub tuż pod nimi. Wszystko zależy od kształtu twarzy i efektu, który chcemy osiągnąć. Kosmetyk można aplikować również na powieki.

Zarówno opakowania produktów, jak i odcienie kosmetyków nawiązują do upodobań Gwen Stefani. Artystka lubi połączenia bieli i czerni, a także złote akcenty zdobnicze. Takie zestawienia kolorystyczne możemy zaobserwować w jej teledyskach; teraz to samo widzimy w designie palety różów do policzków. Natomiast odcienie kosmetyków oddają charakter piosenkarki. Dlatego w gamie UD Gwen Stefani znajdziemy także kosmetyki w kolorach czerwonych, różowych i brązowych.