Róż do policzków w sztyfcie: L.A. Lights Blendable Lip & Cheek Color od Smashbox.

Każda z kobiet wie, że najlepszy kosmetyk to taki, który jest łatwy z użyciu i spełnia urodowe oczekiwania. Marka Smashbox wyszła z takiego samego założenia. Dlatego stworzyła róż do policzków w sztyfcie, L.A. Lights Blendable Lip & Cheek Color. Przekonaj się, czy ten nowy produkt spodoba ci się i na stałe zagości w twojej kosmetyczce.

Róż do policzków L.A. Lights Blendable Lip & Cheek Color marki Smashbox jest bardzo nietypowym kosmetykiem.

Dlaczego? Większość tego typu produktów zamknięta jest w płaskich paletkach lub okrągłych słoiczkach, przypomina tzw. wypiekane kosmetyki i wygląda jak kolorowy pyłek. Jednak róż do policzków Smasbox jest zupełnie inny. Produkt ma postać sztyftu, a chcąc użyć go, przekręcamy dolną część opakowania (podobnie jak w szmince). Ale to jeszcze nie wszystko! Róż do policzków L.A. Lights Blendable Lip & Cheek Color wyposażony jest w gąbeczkę. Oczywiście każdej z dziewczyn takie rozwiązanie wyda się świetne; pędzelki do rozcierania kosmetyku nie będą już potrzebne. Czy na pewno? Gąbeczka po jakimś czasie będzie brudna i oblepiona kosmetykami. Fakt, możemy ją uprać i używać dalej. Trzeba jednak wziąć pod uwagę to, że w aplikatorach (pędzlach i gąbeczkach) mogą namnażać się bakterie, które stanowią duże zagrożenie dla skóry. Cóż, wybór należy do was.

Róż do policzków L.A. Lights Blendable Lip & Cheek Color od Smashbox dostępny jest w ośmiu odcieniach: Sheer Pink Pearl, Peachy Pink With Golden Shimmer, Warm Coral, Bright Fuschia Pink, Burgundy Wine, True Pink, Rose Nude oraz Brighr Warm Coral. Kosmetyk prawidłowo nałożony na skórę daje naturalny efekt, podkreśla atuty twarzy, zapewnia promienny i ładny wygląd. Daje lekko błyszczące wykończenie makijażu, dobrze blenduje się z podkładem i pudrem transparentnym. L.A. Lights Blendable Lip & Cheek Color nakłada się na policzki, a następnie rozciera przy użyciu gąbeczki. Co ciekawe, produkt marki Smashbox aplikować można także na usta i inne miejsca na twarzy, np. powieki.