Nowy tusz do rzęs Physicians Formula, Va Va Voom Volume Mascara.

Tusz do rzęs to rzecz niezastąpiona. Przyda się zwłaszcza wtedy, gdy nie masz czasu zrobić pełnego makijażu oczu. Wystarczy, że pomalujesz rzęsy, a twój wygląd odmieni się diametralnie, poczujesz się pięknie i wyjątkowo. A wszystko to za sprawą tuszu do rzęs Physicians Formula, Va Va Voom Volume Mascara.

Tusz do rzęs Va Va Voom Volume Mascara marki Physicians Formula według producenta utrzymuje się na rzęsach przez 24 godziny. Szczerze powiedziawszy, chyba nikt nie chodzi tak długo w pomalowanych rzęsach. Poza tym, która kobieta wytrzymałaby z nawet najlepszą maskarą tak długo na rzęsach? Co jeszcze obiecuje nam producent? Maskara od Physicians Formula podkręca i powiększa objętość rzęs. W takie działanie kosmetyku uwierzyć jest o wiele łatwiej, zwłaszcza kiedy potrafimy posługiwać się szczoteczką. Ta z kolei wyposażona jest w gęsto ułożone włosie, zmniejszające się na obu końcach, a wydłużające się na środku aplikatora. Jak powinno używać się takiej szczoteczki? Należy ustawić ją równolegle względem powieki i pomalować rzęsy, zaczynając od nasady, a kończąc na końcach. Czubkiem szczoteczki wytuszować można dolne rzęsy. Jeżeli zależy nam na podwójnej objętości i wydłużeniu, po wyschnięciu pierwszej warstwy, nakładamy kolejne.

Tusz do rzęs Va Va Voom Volume Mascara od Physicians Formula zawiera kilka naturalnych składników.

Są to między innymi tlenki żelaza i puder z owoców kakaowca. W maskarze nie znajdziemy natomiast substancji hipoalergicznych, parabenów i glutenu; jest jednak składnik zapachowy. Ponadto tusz do rzęs marki Physicians Formula został przetestowany dermatologicznie, dlatego może być używany przez osoby posiadające wrażliwe oczy i noszące soczewki kontaktowe.

To, co w tuszu do rzęs Va Va Voom Volume Mascara marki Physicians Formula jest niezwykłe, to opakowanie. Kosmetyk zamknięty jest w czerwonym flakoniku ozdobionym elementami imitującymi czarną koronkę. Tuż pod zakrętką umieszczono czarną kokardkę, a do niej przyczepiono mały, srebrny bucik.