Stop zmarszczkom! Przeciwzmarszczkowy krem pod oczy Smile’n Repair od Givenchy.

Zmarszczki. Małe, złośliwe i brzydkie. Co zrobić, aby przestały nas dręczyć? Możemy z nimi walczyć i to dość skutecznie. Naszym sprzymierzeńcem będzie krem pod oczy Smile’n Repair marki Givenchy. Przekonaj się, jak działa ten kosmetyk i w jaki sposób należy go używać?

Przeciwzmarszczkowy krem pod oczy Givenchy Smile’n Repair polecany jest do pielęgnacji skóry dojrzałej, z pierwszymi oznakami starzenia się, zmęczonej, z widocznymi niedoskonałościami w okolicach oczu, pozbawionej blasku, z opadającymi powiekami. Jego głównym zadaniem jest wygładzanie zmarszczek mimicznych zlokalizowanych w zewnętrznych kącikach oczu (tzw. kurzych łapek), rozjaśnienie ciemnej skóry pod oczami, likwidowanie cieni i worków pod oczami. Działanie kremu wspomagają składniki nawilżające i dotleniające, ujędrniające i zmiękczające skórę.

Dodatkowo Smile’n Repair marki Givenchy rozjaśnia skórę pod oczami, likwiduje oznaki zmęczenia, przywraca spojrzeniu blask i energię.

W serii kosmetyków przeciwzmarszczkowych Smile’n Repair znajdziemy także inne produkty pielęgnujące dojrzałą skórę i wspomagające działanie kremu pod oczy. Chodzi tu o serum, które zawiera intensywnie działające składniki roślinne, oraz krem z filtrem przeciwsłonecznym SPF 15, który zapobiega poparzeniom słonecznym, przebarwieniom i zmarszczkom.

Jak aplikuje się przeciwzmarszczkowy  krem pod oczy Smile’n Repair marki Givenchy? Najpierw należy dokładnie oczyścić skórę twarzy, więcej uwagi poświęcając pielęgnacji skóry wokół oczu i powiek. Resztki makijażu mogłyby osłabiać działanie kremu, spowodować podrażnienia i blokować przedostawanie się składników odżywczych w głąb naskórka. Potem niewielką ilość kremu należy wmasować kolistymi ruchami, oklepując opuszkami palców skórę pod oczami i nieruchome powieki. W ten sposób zapewnimy skórze mini masaż – krążenie krwi w komórkach skóry zostanie pobudzone, skóra stanie się bardziej jędrna i sprężysta, opuchnięcia znikną, a opadające powieki górne uniosą się (oczy będą optycznie większe).